Adres:
Grzegorz Ćwik – rocznik 1986, z wykształcenia historyk. Warszawiak, nacjonalista, redaktor „Szturmu”, pisze także do „Polityki Narodowej”. Od listopada 2017 roku wydawca "Szturmu". Obecny redaktor naczelny "Szturmu".

Tomasz Dryjański - współorganizator Kongresu Narodowo-Społecznego i Nocnej Drogi Krzyżowej szlakiem Chrztu Polski. Publikuje w „Polityce Narodowej”. Poznański i wielkopolski regionalista. Interesuje się problematyką miejską i transportem publicznym. Pasjonat górskich wędrówek i boksu. Straight edge.

Miłosz Jezierski – ukończył historię na Uniwersytecie w Białymstoku, były członek MW, obecnie pracuje w Sztokholmie – jako asystent w kancelarii prawnej zajmującej się prawem pracy. Zainteresowania: historia, rekonstrukcja historyczna, głównie średniowiecze, nowoczesne ideologie, technologie przyszłości i ich wpływ na kształtowanie się społeczeństw, podróże, sport.

Jarosław Ostrogniew - Według niego walka o przyszłość Polski i Europy rozegra się przede wszystkim na płaszczyźnie metapolitycznej i dlatego interesuje się przede wszystkim kulturą. Pisze po polsku i po angielsku, jego teksty były tłumaczone na niemiecki, czeski, rosyjski, hiszpański i francuski. Lubi poezję i przyrodę, nie lubi globalizmu i plastiku.

Patryk Paterek - żerca i współzałożyciel jednej z warszawskich gromad rodzimowierczych, publikujący również pod przybranym imieniem Jarowoj Mazowszanin. Zainteresowania to historia, religia, archeologia i etnografia słowiańszczyzny.

Patryk Paweł Płokita – ukończył historię i wiedzę o społeczeństwie (specjalizacja nauczycielska) na UMCS (licencjat i magisterium), Działał w Narodowym Radomiu. Obecnie zajmuje się projektem „Based On A True Story”, który wiąże się z rapem, beatboxem i historią. Od drugiej klasy liceum pisze poezje. Do obszarów zainteresowań intelektualnych zaliczyć można: szeroko pojętą socjologię, psychologię i historię.

Bogusław Wagner – aktywista społeczno-polityczny z naciskiem na sprawy socjalne. Wolontariusz, honorowy krwiodawca. Działa w NGO na rzecz społeczności lokalnej. Wśród wielu zainteresowań: ruch spółdzielczy, ekonomia społeczna.

Michał Walkowski – Nacjonalista. Student filozofii na Uniwersytecie Gdańskim. Zainteresowany dziedziną swych studiów. W sposób szczególny kwestiami transhumanizmu, mesjanizmu, ideologii. Ponadto ciekawi go teoria (w przyszłości może i praktyka) spółdzielczości.Dodatkowe informacje:
 „Szturm” to narodowo-radykalny miesięcznik internetowy, tworzony przez ludzi wywodzących się z różnych środowisk nacjonalistycznych.
Łączy nas przekonanie, że kreowanie nowoczesnego nacjonalizmu poprzez samo tylko sentymentalne odwoływanie się do historii obozu narodowego nie spełnia wymagań jakie stawiają przed nami dzisiejsze czasy. Dzielimy wspólne idee – sprzeciw wobec różnej maści imperializmów oraz materialistycznej tyranii zarówno kapitalizmu, jak i kolektywizmu. Na łamach „Szturmu” proponujemy radykalną społecznie wizję Polski i Europy. Jesteśmy idealistami. Pragniemy tworzyć idee i poprzez czyn wcielać je w życie. Z radością patrzymy więc na wszelkie przejawy idealizmu, które łamią ponowoczesną konwencję bezcelowości wszelkiego namysłu i działania.
„Szturm” będzie ukazywał się pod koniec każdego miesiąca. Zachęcamy do współpracy oraz propagowania naszego pisma wszelkimi możliwymi kanałami.

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.